Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме фахівець з продажу інфраструктурних рішень операторам зв’язку

Звичайні оголошення

Робота в сфері торгівлі вимагає певних якостей. Необхідно вміти знаходити спільну мову з покупцями, бути відповідальним і комунікабельним, націленим на результат, доброзичливим. Також дуже важливо розуміти свій продукт. Будь це реалізація медичної техніки, листівки, сувенірна продукція, шкарпетки, кошики або зубна паста – необхідно знати про товар все. Кому він підійде, хто захоче купити в першу чергу, сфера використання, характеристики, де і як виробляється.

Ваш профіль продаж інфраструктурних рішень для операторів зв'язку? Або у вас немає нікого досвіду? Не біда! Як швидко знайти роботу продавцем? Почніть з розміщення свого резюме на ОГОЛОШІ. Що потрібно від вас? Побільше достовірної інформації. Де і на кого вчилися? Є стаж? Які посади займали, обов'язки виконували? Володієте іноземними мовами? Очікуваний рівень заробітної плати? За яким графіком готові трудитися? Чим більше даних, тим вище шанс отримати запрошення на співбесіду від роботодавця.

ОГОЛОША – велика база претендентів, готових вже завтра приступити до роботи. Якими якостями повинен володіти співробітник? Знайшли претендента на сайті? Не втрачайте часу, кличте на особисту зустріч!

Детальніше