Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: збройні сили/ прикордонна служба/ ДСНС в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Військова служба за контрактом у ЗСУ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КАНДИДАТІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ МЕТАЛУРГІЙНО-ДОВГИНЦІВСЬКИЙ обє’днанний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує громадян України, які бажають пов’язати свою подальшу долю зі Збройними Силами України, на ві...
30.08.2021
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Збройні сили/ Прикордонна служба/ ДСНС
10 200 грн

За безпеку країни відповідають спеціальні військові підрозділи. Контролем ситуацій всередині країни займається національна гвардія, зовнішній захист забезпечують збройні сили, контроль на кордонах виробляють прикордонники, а на надзвичайні ситуації реагує спеціалізована служба. Для роботи цих організацій постійно потрібні люди. Щодня на Ogolosha.ua публікуються вакансії про пошук охочих служити в ЗСУ, НГУ, ДСНС і т.д. На цій сторінці можна знайти такі пропозиції в Апостоловому.

Для того, щоб працювати військовим або рятувальником, необхідно підходити під певні параметри. Найголовніше - бути громадянином України віком від 18 років, без судимостей та заплямованого минулого. Також необхідно мати хорошу фізичну форму, бути морально стійким. Потрібно мати повну середню освіту, добре володіти українською, а для погран.служби ще й англійською, мовою.

Знайти підходящі вакансії на Оголоша допоможе спеціальний рубрикатор, пошуковий механізм і система фільтрів. На сайті можна відсортувати оголошення за датою їх появи, виду зайнятості, рівнем заробітної плати та іншими параметрами.

Розміщувати публікації теж просто: досить натиснути кнопку «створити» у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Усі оголошення на Оголоші абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше