Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: бармен у Житомирській області

Звичайні оголошення

Невід'ємною частиною кожного закладу є бармени. Ці майстри коктейлів можуть віртуозно змішати кілька напоїв, зробивши з них дуже смачні витвори мистецтва. Така професія затребувана всюди, де є бар: ресторани, кафе, готелі, кінотеатри тощо. Часто вони також виконують завдання барісти, фахівці з заварювання кави.

Роботодавці раді бачити у себе професіоналів барної справи, але знайти роботу можна і без досвіду. Багато закладів готові брати людину і навчати усіх аспектів. Для того, щоб почати працювати в цій професії, потрібно бути комунікабельним, доброзичливим, акуратним, харизматичним, вміти слухати і мати хорошу пам'ять.

На початку співробітники навчаються всьому в досвідченіших працівників, спочатку наливають соки і займаються заготовками. Потім - роблять коктейлі, заварюють каву і взаємодіють з постачальниками. І, якщо фахівець розвивається в барной сфері, він стає бренд-барменом і розробляє коктейльну карту, створює нові напої, проводить майстер-класи тощо.

Щоб влаштуватися на роботу барменом у Житомирській області, починайте її пошуки на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна і залишити вакансії своєї компанії. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі публікації на Огролоша абсолютно безкоштовні й немає обмежень в кількості їх розміщень.

Детальніше