Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: сомельє у Житомирській області

Звичайні оголошення

Сомельє - це експерт в сортах вина. Він може по запаху й смаку визначити виноград, з якого виготовлений напій, розповість його історію і допоможе підібрати найкращі поєднання. Така професія затребувана в ресторанах і магазинах. Спеціаліст спілкується з клієнтами і, виходячи з їхніх переваг, підбирає кращий варіант.

Для роботи необхідно пройти курси або спеціалізовані майстер-класи. Також - в ідеалі вивчити сорти вина, їх поєднання з їжею, навчитися між собою розрізняти. Дана професія тільки набирає обертів і фахівців на рику праці мало, вони дуже затребувані і високо цінуються. Можна вже зараз почати освоювати цю цікаву спеціальність і в майбутньому влаштуватися на високооплачувану роботу.

Якщо ви хочете знайти вакансії сомельє у Житомирській області, на цій сторінці Ogolosha.ua розміщені оголошення саме для вас. Тут можна відсортувати публікації за датою їх появи на сайті, виду зайнятості, рівнем заробітної плати та освіти. У спеціальній категорії можна розмістити своє резюме. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні й без обмежень у кількості додавань.

Детальніше