Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: прибиральниця у Житомирській області

Звичайні оголошення

Фахівці, які володіють знаннями і навичками з прибирання приміщень, називають прибиральниками. Дана професія одна з найбільш затребуваних. Вони потрібні скрізь: в ресторанах, готелях, барах, офісах, під'їздах, школах, кафе, садках і т.д. Сьогодні клінінг-менеджерами працюють не тільки жінки похилого віку, що виходять на пару годин. Зустрічаються і молоді люди, професійно керують машинами для збирання і користується такими сучасними миючими засобами.

Працювати фахівець з клінінгу може в повний робочий день, неповний, частково, позмінно, в гнучкому графіку. Все залежить від компанії-роботодавця. Отримувати зарплату прибиральниці теж можуть по-різному: стандартно (один або два рази на місяць), щотижня або навіть щодня. Влаштуватися на таку позицію може абсолютно кожен, з досвідом і без досвіду.

Вакансії прибиральниці у Житомирській області розміщуються на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна знайти пропозиції від різних роботодавців. Підібрати відповідне допоможе наш зручний рубрикатор, оптимізований пошуковий механізм і система фільтрів. Усі параметри налаштовуються у верхній частині сторінки. Якщо хочете збільшити шанси працевлаштуватися - розміщуйте резюме в однойменній категорії. усі оголошення на Оголоша абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше