Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: посудомийниця у Житомирській області

Звичайні оголошення

У кожному закладі громадського харчування є посудомийниця (або посудомийник). Ця людина миє посуд, яку використовували гості та в якій готувалася їжа. Залежно від типу мийки, її обов'язки трохи відрізняються. Чорна - працівник видаляє залишки їжі, а біла - ретельно вимиває тарілки, чашки, склянки, прилади та ін. із засобами, пропарює їх. У невеликих ресторанах і кафе ці завдання може виконувати одна людина. В основному, робочий графік в це професії гнучкий або позмінний. Також часто миють посуд в закладах в якості підробітку. У такому випадком оплата проводиться щодня або щотижня.

Всі вакансії посудомийниці у Житомирській області ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут публікуються пропозиції на повну, неповну, часткову зайнятість. За допомогою фільтрів можна впорядкувати всі оголошення за датою їх розміщення на сайті, рівнем заробітної плати та іншими параметрами.

Якщо ви хочете швидше знайти роботу / підробіток мийницею (ком) посуду, розміщуйте своє резюме в спеціальній категорії оголошено. Для цього достатньо натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати рубрику, заповнити форму й опис. Усі публікації на нашому сайті абсолютно безкоштовні й немає обмежень в кількості їх додавань.

Детальніше