Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: фахівці з бронювання та продажу квитків у Житомирській області

Звичайні оголошення

Бронюванням і оформленням квитків, турпродуктів, страхових продуктів займаються спеціальні агенти авіаліній та перевізників. Вони можуть працювати як онлайн, так і офлайн. Фахівці допомагають клієнтам з вибором, консультують їх, ознайомлюють з документацією, приймають заявки, займаються поверненням, обміном і скасуванням документів для поїздок / польотів.

Для того, щоб зайняти таку посаду, потрібно мати вищу освіту й аналогічний досвід роботи. Також - добре знати англійську, ідеально володіти українською мовою, грамотно спілкуватися російською, вміти поводитися з системами бронювання, бути відповідальним, уважним, стресостійким людиною.

Їли ви в пошуках роботи фахівцем з продажу і бронювання квитків у Житомирській області, вам стане в нагоді ця сторінка Ogolosha.ua. Тут роботодавці можуть розміщувати вакансії за даною професією. Підібрати відповідне вам допоможе наша розумна система фільтрів. Можна вибрати вид зайнятості, рівень заробітної плати та інші параметри. Користуватися сайтом абсолютно безкоштовно для всіх, незалежно від того, публікуєте ви оголошення або щось шукаєте.

Детальніше