Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Музичні інструменти
Тип інструменту

Аксесуари для музичних інструментів у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Кабель Jack 6,3 мм-Jack 6,3 мм mono
Инструментальный кабель б/у моно-джек 6,3 мм - моно-джек 6,3 мм. Длина: 0,7 м. и 1,15 м. 2 шт. цена за один. Диаметр: 5,0 мм (1/4", джек). Тип разъема: штекер (папа) прямой. Количество контактов: Два (моно, TS). Распиновка: сдвоенная центральная жила и экран. Отдам при вс...
Позавчора в 20:33
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Аксесуари для муз.інстр.
100 грн
Радиусный шлифовальный брусок блок для шлифовки грифа,накладки.
Радиусные блоки для шлифовки грифа. Блоки хорошего качества изготавливаются с сухой древесины твердых пород. После изготовления проверяются на точность и ровность поверхности, пропитываются грунтом либо лаком для защиты от влаги. Любой радиус и нестандартные тоже от 5" до 20", дл...
З відео
14.03.2020
Гайсин, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Аксесуари для муз.інстр.
Договірна
Новий товар
ОбмінОбмін

Більш комфортно і ефективно займатися музикою дозволять різноманітні аксесуари для музичних інструментів. Деякі з них виконують декоративну роль, як наклейки і накладки на кнопки труби або тромбона, інші - захисну, як, наприклад, футляр для скрипки. Треті потрібні для більш комфортного використання інструментів (гітарні медіатори і напальчники, спеціальні мікрофони для співаючих гітаристів, мундштук для саксофона), а без четверте гра зовсім буде неможлива, як без струн для гітари або барабанних паличок.

Купити і продати подібні товари у Вінницькій області допоможе дошка безкоштовних оголошень оголошено. В її каталозі також представлені товари, які можуть стати в нагоді будь-якому музиканту: пюпітри, камертон, кейси для концертного обладнання. Майже всі пропозиції містять докладний опис речі і одну або кілька фотографій з різних ракурсів.

Детальніше