Завантаження

Рус
Музичні інструменти
Тип інструменту

Комбопідсилювачі у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Комбопідсилювач L55
Підсилювач L55 може працювати як самостійно так і в складі апараратури центрального озвучування. Застосовується для підсилення сигналу гітари до відповідної потужності і надає необхідного забарвлення звуку. Може працювати і з іншими електронними інструментами (наприклад клавішні)...
17.04.2024
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Комбопідсилювачі
3 500 грн
ТоргТорг
Комбопідсилювач L100
Підсилювач L100 може працювати як самостійно так і в складі апараратури центрального озвучування. Застосовується для підсилення сигналу гітари до відповідної потужності і надає необхідного забарвлення звуку.Може працювати і з іншими електронними інструментами (наприклад клавішні)...
17.04.2024
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Комбопідсилювачі
5 500 грн
ТоргТорг
Комбик VOX DA5 (нет, не Marshall и не Fender)
Состояние нового. Собственноручно привез из США, вилка американская. За свои деньги - это маленькое чудо + как приятный бонус - можно играть от батареек.
22.09.2021
Вінниця, Вінницька область
Хобі та відпочинок > Музичні інструменти > Комбопідсилювачі
4 000 грн

Комбопідсилювач - важливий елемент для гітариста. Ця система з активної колонки і звукопідсилюючого модуля використовується не тільки на концертах і в студіях звукозапису, але і для домашніх занять. Купити або продати у Вінницькій області басовий чи інший комбопідсилювач для електрогітари, для акустичної гітари можна за допомогою сайту оголоша. У каталозі ви знайдете транзисторні і лампові моделі. Перші вважаються більш сучасними, а другі цінуються за оригінальне звучання.

Подати безкоштовно оголошення про купівлю або продаж музичного обладнання на Ogolosha.ua може будь-яка людина або компанія. Це займе буквально кілька хвилин. Якщо ви продавець, додайте в пост докладний опис підсилювача і його фото, щоб збільшити шанси максимально швидко відшукати покупця.

Детальніше