Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме рекламіст

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Английский язык ведущий радио эфиров, диктор, стример, блогер, озвучка
Интересует работа - Диктор английский язык, озвучка, озвучивание, задиктовка вашего текста, который может быть применим в качестве аудиодорожки для видеоролика, рекламы, аудиокниги, семинара, лекции, радиоэфиры, инфографики, презентации, автоответчика и мн. др. Предоставлю предв...
28.05.2024
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Рекламіст
Договірна
Ищу работу на дому
Ищу работу, могу выполнять разные задания, рассылать объявления, работать с текстами, переписывать со сканов, переводить с аудио в текст, есть опыт рерайтинга. Также могу собирать необходимую информацию или быть администратором в Телеграм-канале, вести страницу в Инстаграм. Легк...
14.12.2022
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Рекламіст
1 грн

Реклама явище таке ж давнє, як торгівля і сама цивілізація. Купці вдавалися до різних способів залучення перехожих на ринку до своїх наметів, а глашатаї ходили вулицями міст і сповіщали населення про майбутні заходи. В епоху інтернету маркетинг – індустрія, яка динамічно розвивається. Починаючи від бажання клієнта прорекламувати свій продукт або послугу і до впровадження – все це копітка робота, що вимагає участі безлічі фахівців.

У крихітних і середніх компаніях усіма питаннями просування зазвичай займається одна людина – рекламіст. Він зайнятий розробкою стратегій, вивченням пропозицій конкурентів, дослідженням ринку, складанням плану і розподілом бюджету. На плечі співробітника лягає брендинг, розкрутка в соціальних мережах і на інших майданчиках. Чим більше фірма, тим ширше можливості збільшити штат рекламників. У маркетингових агентствах коло профі рясне. Тут і рекламні агенти, штатні дизайнери, які створюють приголомшливий візуал, редактори, копірайтери, медіапланери й тощо.

Де б ви хотіли працювати? На яку зарплату розраховуєте? Є успішні проекти? Для роботодавців важливі якості співробітника. Знання та стаж теж грають роль, але активність, висока працездатність, зарядженість «на перемогу», розуміння психології покупців – куди важливіше. Тому розповідайте про себе в резюме. Працевлаштовуйтеся через ОГОЛОШУ швидко і легко!

Детальніше