Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме рекламіст

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Английский язык ведущий радио эфиров, диктор, стример, блогер, озвучка
Интересует работа - Диктор английский язык, озвучка, озвучивание, задиктовка вашего текста, который может быть применим в качестве аудиодорожки для видеоролика, рекламы, аудиокниги, семинара, лекции, радиоэфиры, инфографики, презентации, автоответчика и мн. др. Предоставлю предв...
09.01.2021
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Рекламіст
Договірна
Доставка будматеріалів із кар'єру!
Грузоперезозки! Доставка камня, щебня та мучки із кар'єру! Авто в оренду!
16.08.2020
Умань, Черкаська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Рекламіст
Поклею и роздам по почтовым ящикам Вашу полиграфию, расходные материалы от Вас. Работаю на оболони, минский масив, площадь Т. Г. Шевченка. Возможно другие районы, за ранее Договариваемся. Цена за работу разная, звоните уточняйте. Например формат визитки 9х5см по почтовым ящикам...
29.01.2020
Київ, Київська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Рекламіст
100 грн

Реклама явище таке ж давнє, як торгівля і сама цивілізація. Купці вдавалися до різних способів залучення перехожих на ринку до своїх наметів, а глашатаї ходили вулицями міст і сповіщали населення про майбутні заходи. В епоху інтернету маркетинг – індустрія, яка динамічно розвивається. Починаючи від бажання клієнта прорекламувати свій продукт або послугу і до впровадження – все це копітка робота, що вимагає участі безлічі фахівців.

У крихітних і середніх компаніях усіма питаннями просування зазвичай займається одна людина – рекламіст. Він зайнятий розробкою стратегій, вивченням пропозицій конкурентів, дослідженням ринку, складанням плану і розподілом бюджету. На плечі співробітника лягає брендинг, розкрутка в соціальних мережах і на інших майданчиках. Чим більше фірма, тим ширше можливості збільшити штат рекламників. У маркетингових агентствах коло профі рясне. Тут і рекламні агенти, штатні дизайнери, які створюють приголомшливий візуал, редактори, копірайтери, медіапланери й тощо.

Де б ви хотіли працювати? На яку зарплату розраховуєте? Є успішні проекти? Для роботодавців важливі якості співробітника. Знання та стаж теж грають роль, але активність, висока працездатність, зарядженість «на перемогу», розуміння психології покупців – куди важливіше. Тому розповідайте про себе в резюме. Працевлаштовуйтеся через ОГОЛОШУ швидко і легко!

Детальніше