Завантаження

Рус
Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме промоутер

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
шукаю роботу по роздачі флаєрів БУДЬ ЛАСКА ! ДЗВОНІТЬ!!!
30.04.2024
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Промоутер
3 000 грн
Раздача листовок
Команда специалистов, имеющих многолетний опыт работы в рекламном бизнесе, что позволит для Вас качественно и оперативно разработать и реализовывать рекламные проекты любой сложности под любые Ваши задачи.В каждом регионе наше рекламное агентство имеет актуальную разбитую по...
31.05.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Маркетинг/ Реклама/ Дизайн/ PR > Промоутер
Договірна

У давнину, професія промоутера називалася глашатаєм. Пару сотень років тому, зазвичай дитина, проходила по вулицях міста і кричала короткі слогани. Зараз це не початковий щабель в кар'єрі рекламника. Але це не означає, що праця малозначуща. В обов'язки входить поширення POS-матеріалів. Вони дешеві за випуском та вельми корисні для просування продукту або послуги. Це листівки, брошури, флаєри, ручки, календарі, газети та інші фірмові подарунки. Якщо це робота в супермаркеті, то частіше фахівець пропонує дегустацію нових товарів, надає консультацію, збільшує потенційну аудиторію.

Великі дистриб'ютори і виробники вдаються до послуг промоутерів під час акцій і презентацій. Виконують завдання, в основному, школярі та студенти. Підробляють після занять вечорами або на вихідних. Щоб не вишукати відповідні вакансії на сайтах, розмістіть резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх зареєстрованих користувачів дошки оголошень публікації безкоштовні і безстрокові. Мати досвід і закінчену освіту не потрібно, достатньо бути комунікабельною, активною і відповідальною людиною.

Детальніше