Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме бібліотекар у Житомирській області

Звичайні оголошення

Професія бібліотекаря не втратила своєї актуальності і в епоху повсюдної цифровізації. 100 років тому книги мали виключно друковану форму, за ними необхідно було стежити. Але і зараз, коли практично будь-яке джерело інформації переведене в електронну форму, потрібен фахівець, який займався б каталогізацією і сортуванням.

Обов'язково мати вищу профільну освіту? Ні. Можна бути і філологом. Головне – бути бібліофілом. Зі спеціальних навичок потрібно: вміння комплектувати фонди, реєструвати надходження, оформляти каталоги, систематизувати елементи. Знання англійської мови (мінімально рівень В1) також обов'язкове. З особистих якостей ніяк без комунікабельності, організованості, творчого підходу до роботи.

Що потрібно, щоб влаштуватися на роботу бібліотекарем у Житомирській області? Якщо набридло кожен день переглядати однакові вакансії на сайтах, то й не потрібно. Можна безкоштовно розмістити резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх зареєстрованих користувачів дошки оголошень публікації безстрокові – без необхідності регулярно їх активувати!

Детальніше