Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме лаборант у Житомирській області

Звичайні оголошення

Шукаєте роботу лаборантом у Житомирській області? Такі співробітники потрібні як в медичних закладах, так і в промисловій, виробничій та харчовій галузях, в наукових і дослідницьких центрах, школах і університетах. Чим займається фахівець? Обов'язки залежать від місця. Так на кафедрі ВНЗ він відповідає за збереження і підготовку реактивів, обладнання для експериментів, роздачу матеріалів студентам, фіксує результати, займається документообігом.

А в лабораторіях лаборанти проводять різного роду дослідження, аналізують склад і якість проб, перевіряють рецептуру, відповідність продукту законодавчим нормам та ін. Для цього необхідні знання хімії та біології. З метою безпеки, обов'язкова уважність і відповідальність, вміння концентруватися і акуратність.

У вас є лабораторний досвід? Тільки закінчили училище або інститут? Не витрачайте час на перегляд однотипних вакансій на job сайтах. Безкоштовно опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Розкажіть про освіту і навички, з якими матеріалами стикалися, в якій сфері були зайняті раніше, на яку заробітну плату розраховуєте й тощо. І додавайте контакти для зв'язку!

Детальніше