Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціаліст з навчання персоналу у Житомирській області

Звичайні оголошення

Підготовка кадрів – відповідальне і важливий захід. У сучасних компаніях, де керівництво прекрасно розуміє, що необхідно займатися розвитком своїх співробітників, щоб підвищити ефективність. З цією метою з'явилася відносно нова професія – спеціаліст з навчання персоналу. Працюють такі менеджери у Житомирській області у великих комерційних і торговельних компаніях, на виробництвах, особливо актуально це для ІТ гігантів.

Що входить в обов'язки? Індивідуальна оцінка кожного співробітника, якщо необхідно, розробка планів щодо поліпшення продуктивності, атестація, організація тренінгів, курсів з вивчення іноземних мов, формування вимог до посади і т. д.

Як працевлаштуватися? Якщо ви не хочете щодня переглядати одні й ті ж вакансії, то швидше і простіше буде опублікувати своє резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Це абсолютно безкоштовно для всіх користувачів порталу. Ще й без необхідності регулярно активувати публікацію. Просто завантажте один раз свою інформацію, і роботодавці самі будуть з вами зв'язуватися, запрошувати на співбесіди!

Детальніше