Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме педагог-організатор у Житомирській області

Звичайні оголошення

Покликання педагога-організатора – розвиток в кожного учня творчої жилки. У навчальному закладі цей фахівець створює і займається керуванням гуртків, спортивних секцій, туристичнх або художніх клубів та ін. В обов'язки входить організація заходів, олімпіад, святкових вечорів для всіх класів. Якщо необхідно, надає консультації педагогам і батькам з виховних питань, індивідуально спілкується з кожною дитиною, допомагає у вирішенні проблем.

Хочете працювати соціальним педагогом в школі у Житомирській області? Тільки закінчили педагогічний університет? Раніше підробляли репетитором або вихователем? Розповідайте про себе в резюме на ОГОЛОШІ. Що саме? Про свої навички і стаж. Ви терпляча, вихована та ерудована людина, любите дітей? Це важливі якості для освітньої сфери. Тому працевлаштуватися можуть і студенти без досвіду, головне, що хочуть і вміють взаємодіяти з дитячою аудиторією.

Розміщення на дошці оголошень безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів. Не потрібно регулярно оновлювати публікацію. Завантажте один раз, і роботодавці самі будуть з вами зв'язуватися!

Детальніше