Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме організатор у Житомирській області

Звичайні оголошення

Як знайти роботу організатором навчального процесу у Житомирській області? З чого почати? Що потрібно? Протягом навчання багатогранне і складне. Незалежно від того це діти в школі, або заняття з англійської для корпоративних співробітників.

У вас є досвід? Хочете займатися проектною освітою? Організовувати свята в дитячих садах? Готувати школярів до концертів й тощо? Обов'язково вказуйте в своєму резюме на ОГОЛОШІ стаж і бажаний вид зайнятості. Очікуваний рівень заробітної плати? Де навчалися? Розкажіть про свої навички та вміння. Адже чим більше інформації, тим вище шанс отримати запрошення на співбесіду від наймача.

Організація чогось вимагає певних особистісних якостей. Це відповідальність, терплячість, аналітичний склад розуму, можливість швидко і самостійно приймати рішення. Творчий підхід і розуміння, що потрібно аудиторії, на що вона здатна, також важливі аспекти. Педагог-організатор, працюючи з учнями різних вікових груп повинен вміти зацікавити їх, роздати завдання, перевірити результати. Влаштовуючи заходи також потрібно проявляти креатив. Щоб професія приносила радість фахівцю необхідно мати активну життєву позицію.

Детальніше