Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме лаборант

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Шукаю роботу секретаря (методиста) кафедри, бажано юридичної. Маю досвiд роботи на посадах юриста, дiловода.
03.07.2023
Луцьк , Волинська область
Робота Резюме > Освіта/ Наука/ Переклад > Лаборант
8 000 грн

Лаборант – це важлива посада в лабораторії. Спеціаліст проводить аналіз складу взятих або доставлених проб, аналізує відповідність продукту вимогам законодавства. Такі співробітники потрібні не тільки в сфері медицини, але і на промислових підприємствах, в галузі екології та харчової промисловості.

Лаборанти кафедри в університеті (або у школі) видають матеріали і ведуть документацію. В обов'язки входить підготовка обладнання, препаратів і зразків для дослідження, занять з учнями вищих або середніх навчальних закладів, експериментів і т. д.

Щоб влаштуватися на роботу необхідно мати повну/незакінчену вищу освіту або закінчити спеціалізоване училище. Обов'язкові знання біології і хімії. З особистих якостей знадобиться: скрупульозність, уважність і відповідальність. Якщо у вас вже є досвід і ви знайомі з роботою в лабораторіях, обов'язково вказуйте цю інформацію в своєму резюме на ОГОЛОШІ. Всі зареєстровані користувачі можуть робити публікації на дошці оголошень абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі. Швидко і зручно!

Детальніше