Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: адвокат у Житомирській області

Звичайні оголошення

Професія адвоката є однією з найпоширеніших і затребуваних. Професійна юридична допомога може в будь-який момент знадобитися фізичним особам або компаніям. Фахівці даного профілю можуть працювати в державних установах, на великих підприємствах, невеликих фірмах, адвокатських бюро або самі на себе. Існує два основних напрямки в роботі адвоката: цивільний та кримінальний. Перші спеціалізуються на сімейних, трудових та інших цивільних проблемах. Другі - на крадіжках, ДТП, вбивства. У своїй діяльності вони керуються кримінальним кодексом.

Від виду права і спеціалізації, а також місця роботи, залежать точні обов'язки фахівця. Але є ключові завдання, які входять в відносяться до кожного з них. В основному, це консультування клієнтів, підготовка юридичних висновків, представництво інтересів замовників в державних органах і судах, позовна і претензійна діяльність.

Усі вакансії за цією спеціальністю у Житомирській області зібрані на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут ви можете знайти відповідне оголошення за кілька хвилин, завдяки нашому зручному рубрикатору, системі фільтрів і пошуковому механізму. Розміщувати пости теж не складе особливих зусиль. Досить натиснути на кнопку "створити оголошення" вгорі сторінки, вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше