Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: господарське право у Житомирській області

Звичайні оголошення

Господарське право - це галузь юриспруденції, яка займається регулюванням питань, що виникають в результаті діяльності, що пов'язана з виготовленням і реалізацією продукції, виконанням робіт і наданням послуг, обміном і переробкою матеріальних і нематеріальних благ, що виступають у формі товарів.

Органом, що регулює дану галузь, є господарський суд. Він може бути місцевим і апеляційним. Перший відповідає за певну територію, а другий перевіряє обґрунтованість його рішень. Головним органом є Касаційний суд України, котори відповідає за ситуації на всеукраїнському рівні. Це основні місця для роботи фахівців в сфері цього виду права.

Знайти вакансії в даній області у Житомирській області можна на цій сторінці Ogolosha.ua. Зручний рубрикатор, система фільтрів і пошуковий механізм допоможуть підібрати здобувачеві краще для нього пропозицію. Роботодавцям теж стане в нагоді Оголоша.

Розміщення вакансій на сайті абсолютно безкоштовне й без обмеження в кількості. Процедура додавання оголошення займає небагато часу та є дуже простою. Досить натиснути кнопку у верхній частині сторінки, вибрати потрібну рубрику та заповнити опис.

Детальніше