Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: міжнародне право у Житомирській області

Звичайні оголошення

Міжнародне право регулює питання, які виникли між двома країнами й організаціями, що працюють на зарубіжний ринок. Фахівці цієї галузі затребувані в державних органах, компаніях-міжнародників і юридичних агентствах.

Обов'язки юристів, що спеціалізуються на даній області, різнопланові. Точний спектр завдань залежить від місця роботи та його специфіки. В основному, юрист-міжнародник займається юридичним супроводом проектів, консультуванням клієнтів або керівництва компанії, становить документацію, працює з іноземними компаніями, державними органами, підтримує відносини з їх представниками, супроводжує відкриття і закриття банківських рахунків, постійно проводить аналіз законодавства і змін в ньому.

Для того, щоб відгукнутися на вакансії юриста-міжнародника, необхідно відповідати ряду вимог. По-перше, кандидат повинен мати вищу освіту та досвід роботи. По-друге, - вільно володіти англійською мовою. Також для роботодавця важливим є: аналітичне мислення, ініціативність, націленість на результат, уважність та вміння працювати в режимі багатозадачності.

На цій сторінці Ogolosha.ua розміщені вакансії спеціаліста в галузі міжнародного права у Житомирській області. Також на нашому сайті є база резюме, де можна залишити свою кандидатуру. Розміщення оголошень не займає багато часу й абсолютно безкоштовне. Кількість публікацій на Оголоша необмежена!

Детальніше