Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: трудове право у Житомирській області

Звичайні оголошення

Трудове право - це самостійна система правових норм, яка регулює відносини з організації праці. Ця галузь координує повноваження найманих працівників на підприємствах різних форм власності. Фахівці даної області можуть знайти роботу в державних установах, комерційних компаніях або юридичних агентствах. Обов'язки юристів або юристконсультантів залежать від специфіки фірми й умов. Але до основних можна віднести: консультування клієнтів і представників інших відділів, взаємодія з профспілками, розробка і угода внутрішньої документації, проведення аналізу та складання висновків.

Вимоги, які виставляють перед кандидатами, у кожного роботодавця теж відрізняються. Із загальної це: вища освіта, досвід, ідеальне знання законодавства, правових норм і кодексів, наполегливість, уважність, націленість на результат, аналітичний склад розуму, практичні навички супроводу угод.

Вакансії юриста в сфері трудового права у Житомирській області знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна вибрати пропозиції як на повну, так і часткову зайнятість, в офіс або віддалено. Налаштувавши параметри, ви зможете відсортувати оголошення за датою появи їх на сайті, рівнем заробітної плати та ін.

Детальніше