Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: кримінальне право у Житомирській області

Звичайні оголошення

Питаннями, що стосуються суспільно-небезпечної і злочинної діяльності, а також покарання за неї, займаються фахівці кримінального права. В основному, це адвокати, юристи, юрисконсульти. Затребувані такі співробітники в державних установах комерційних компаніях і юридичних фірмах.

Обов'язки фахівця залежать від місця і специфіки роботи. Але, в основному, їх завдання полягають в: юридичному обслуговуванні господарюючих об'єктів, підготовці документації, представництво і захист клієнтів на судах і в інших органах влади, збір інформації, пошук свідків, проведення розслідувань і т.п.

Роботодавці хочуть бачити професіоналів, тому висувають вимоги до кандидатів. Наприклад, вища освіта, досвід, знання законодавства, кодексів, успішні справи, вміння складати юридично-значимі документи та ін.

Знайти роботу в галузі кримінального права у Житомирській області вам допоможе Ogolosha.ua. На цій сторінці сайту роботодавці з вашого регіону розміщують свої вакансії. На Оголоша реалізований зручний пошуковий механізм, система фільтрів і рубрикатор. З їх допомогою ви зможете легко і швидко відшукати потрібне.

Детальніше