Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: страхове право у Житомирській області

Звичайні оголошення

Страхове право регулює відносини між страхувальником і страховиком. Фахівець цієї галузі, в основному, займається консультування клієнтів по законодавчим аспектам оформлення страховки, представництвом його в судах і державних органах, оформленням документації, самостійним веденням справ по суброгації, регресу, стягненням регресного заборгованості, підготовкою і збором необхідних документів, написанням запитів до правоохоронних органів . Точний перелік завдань залежить від компанії, в якій працює юрист.

Для того, щоб відгукнутися на вакансії за цією професією, кандидат повинен мати вищу юридичну освіту, досвід, фундаментальні знання основних галузей юриспруденції, актуального процесуального законодавства, вміти грамотно складати юридичні документи, бути відповідальним, наполегливим, уважним, пунктуальним, стресостійким.

На цій сторінці Ogolosha.ua розміщені вакансії юриста в області страхового права у Житомирській області. Зручний рубрикатор, система фільтрів і пошуковий механізм дозволяють швидко орієнтуватися на сайті і знаходити потрібні оголошення. Оголоша має і спеціальну категорію для розміщення резюме. На нашому порталі всі публікації абсолютно безкоштовні й немає обмежень в їх кількості.

Детальніше