Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: хореограф у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Хореограф - це людина, яка живе танцями. Вона займається постановкою хореографічних номерів, вивчає танцювальне мистецтво і навчає інших. У цій професії можна прекрасно реалізувати свій творчо потенціал і є перспективи стати знаменитим артистом у своїй країні й за її межами. Танцюристи завжди перебувало в тонусі, так як їх спеціальність вимагає постійної підтримки совій фізичної форми.

Місць роботи хореографом багато. Спеціаліст може викладати в школах танців для дітей, дорослих, професіоналів і аматорів. Також він може працювати консультантом або постановником в театрах, шоу-балетах, на телебаченні й концертах. Досвідчені професіонали створюють свою трупу і займаються підготовкою номерів до заходів, конкурсів.

Перед представниками даної професії виставляються певні вимоги. Найголовніше: претендент повинен мати спеціальну освіту, танцювальний талант і гарний музичний слух. Якщо доведеться працювати в школах або студіях, необхідно мати педагогічні знання і організаторські здібності.

Вакансії хореографа у Вінницькій області ви знайдете на цій станиці Ogolosha.ua. Відшукати підходящу пропозицію допомагає наша оптимізована система фільтрів. Наприклад, можна налаштувати вигляд зайнятість, рівень заробітної плати та освіту. Розміщувати пропозиції так само просто. Досить натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати рубрику й заповнити потрібну форму. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні й немає обмежень в кількості їх додавань.

Детальніше