Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: модель у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Робота моделлю - мрія багатьох дівчат з дитинства. Більшості здається, що ця професія проста й не потрібно докладати зусиль, щоб просто ходити по подіуму і позувати для фотографій. Насправді, моделинг складна сфера, яка потребує зусиль, самопожертвований. Модель, незалежно від того чоловік це, жінка, дитина або літня людина, повинна завжди мати гарний вигляд, доглядати за собою, обмежувати себе в якихось радощах життя. Хоч сьогодні і розмиті рамки в поданні манекенниць або фотомоделей, тобто критерії, яким повинні відповідати представники професії. Наприклад, plus-size-моделі повинні бути підтягнутими з певними рисами обличчя і зовнішністю. Вимоги залежать від проекту і бачення його організаторами, дизайнерами і т.д.

Вакансії моделі у Вінницькій області можна знайти на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут розміщують свої пропозиції роботодавці з різних агентств і організацій. Знайти роботу на нашій дошці можна в Україні та за кордоном, а повну, неповну і часткову зайнятість, кандидатам з досвідом і без.

Якщо ви в пошуку фахівця - розміщуйте вакансію на Оголоша. Це займе у вас небагато часу і буде абсолютно безкоштовно. Для розміщення досить натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику і заповнити потрібну форму.

Детальніше