Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: колорист у Вінницькій області

Звичайні оголошення

У перукарському майстерності існує багато різних напрямків: модельєр, універсал, барбер, фахівець з жіночих стрижок і т.п. До однієї з головних спеціалізацій відноситься професія перукар-колорист. Обов'язки цього майстра пов'язані з його назвою. Колорист займається фарбуванням волосся різними техніками, в не залежності від їх виду та рівня складності. Він допомагає клієнтам вирівняти колір, зробити стильну зачіску з плавними переходами, забарвити в різні кольори незвичайним чином і т.п.

У невеликих салонах, в основному, працюють перукарі-універсали, що роблять різноманітні зачіски. Колористи, що спеціалізуються виключно на фарбуванні, потрібні середнім і великим салонам краси, а також студіям вищого класу.

Якщо ви в пошуках вакансій перукаря-колориста у Вінницькій області, знаходьте їх на цій сторінці Ogolosha.ua. На нашому сайті реалізований зручний пошуковий механізм, оптимізований рубрикатор і система фільтрів. Ви можете сортувати вакансії за датою їх появи на порталі, виду зайнятості, рівнем заробітної плати, освіті та іншим параметрам. Користуватися оголошено дуже просто і абсолютно безкоштовно.

Детальніше