Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: хостес у Вінницькій області

Звичайні оголошення

На вході в багато закладу відвідувачів зустрічає людина, привітно проводить до призначеного місця, відповідає на питання й пропонує чашку кави, чаю або води. Така посада називається хостес. В основному, це доброзичлива дівчина приємної зовнішності, з хорошими комунікативними навичками. У маленьких організаціях сфери «краси, фітнесу, спорту» ці обов'язки може виконувати адміністратор, але в великих салонах та центрах для цього наймають окремої людини.

На цій сторінці Ogolosha.ua публікуються вакансії хостес у Вінницькій області. Тут можна знайти роботу на повну, неповну або часткову зайнятість, з різним рівнем заробітної плати і освітою. Тут також можна відсортувати публікації за датою їх появи.

Роботодавцям також стане в нагоді Оголоша. На нашому сайті публікувати вакансії можна абсолютно безкоштовно й без обмеження в кількості їх розміщень. Для публікації досить натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити форму. Точно так же кандидат може додати своє резюме. Це може збільшити шанси працевлаштуватися, так як вашу кандидатуру зможе побачити більше компаній.

Детальніше