Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: касир у Прилуках

Звичайні оголошення

Робота касиром полягає не тільки в пробитті товару та прийомі оплати. Він, в першу чергу - обличчя магазину, адже кожен відвідувач йде саме на касу, де у нього складається остаточне враження про сервіс. Тому людина, що займає цю посаду, повинна бути комунікабельною, усміхненою (доведеться багато спілкуватися з клієнтами), стійкою до стресів, організованою і уважною. Справа доводиться вести з грошима, тому ці якості в кандидата дуже цінуються.
У касира чимало обов'язків:
- пробиття товарів і прийом оплати;
- облік касової документації;
- збереження грошей;
- управління коштами в контрольно-касовій машині;
- облік витратних матеріалів;
- контроль асортименту;
- надання консультацій покупцям;
- участь в інвентаризації.

Чи будуть всі ці обов'язки в посадовій інструкції, залежить від роботодавця. Завдань може бути менше або більше. Вони можуть відрізнятися в залежності від того, яку продукцію реалізує магазин, яких розмірів торговий зал, скільки працівників на зміні та інше.

Знайти роботу касиром у Прилуках допоможе Ogolosha.ua. Тут є вакансії для досвідчених шукачів та людей без досвіду. В основному, графік на цій посаді гнучкий, тому вона зможе підійти студентам або тим, хто шукає додатковий заробіток. Оголоша має зручну систему фільтрів і можна підібрати оголошення під власні уподобання: вид зайнятості, освіту і рівень заробітної плати. Також можна впорядкувати публікації за датою їх розміщення.

Детальніше