Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж будівельних послуг у Прилуках

Звичайні оголошення

Будівельні послуги зараз користуються попитом. Хороші фахівці потрібні для того, щоб побудувати нову будівлю, зробити ремонт, відкрити заклад, починають щось в будинку та ін. Зараз на ринку багато організацій, які займаються цією галуззю. Допомогу в будівництві можуть надати приватні майстри, що працюють самостійно, невеликі бригади, фірми та ВП побільше і великі підприємства. Конкуренція висока і компаніям варто задіяти додаткові сили в просуванні - фахівців з продажу.

Залежно від організації, цим може займатися одна людина або цілий відділ. В обов'язки менеджерів входить пошук і залучення нових клієнтів, проведення переговорів (телефонних, по переписці або особистих), формування лояльності замовників, аналізі ринку, веденні документації, звітності. Продаючи в галузі будівництва, необхідно добре в ній розбиратися. Тому менеджер повинен володіти знаннями сфери, а в деяких випадках - мати відповідну вищу освіту. Також, при відборі кандидатів, роботодавець звертає увагу на особисті якості:

- комунікативність;
- цілеспрямованість;
- вміння переконувати;
- наполегливість;
- ініціативність;
- самоорганізацію.

Для того, щоб знайти вакансії в сфері продаж будівельних послуг у Прилуках, використовуйте дошку Ogolosha.ua. Її переваги в доступності та легкості у використанні. Користування сайтом та розміщення публікацій абсолютно безкоштовне. Кількість оголошень необмежена. Інтуїтивно зрозумілий дизайн, зручний рубрикатор, система фільтрів і оптимізований пошуковий механізм допоможуть знайти підходящу вакансію за лічені хвилини.

Детальніше