Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер з опту у Прилуках

Звичайні оголошення

Компаніям, які займаються оптовими продажами, необхідний фахівець, який зможе залучати закупівельників і укладати з ними успішні угоди. Все це входить в посадові обов'язки менеджера з опту. Додатково, ця людина займається пошуком потенційних клієнтів, проводить зустрічі, знайомить їх з асортиментом, цінами та перевагами, оформляє договори і заявки, збирає документацію, керує торговими представниками, збільшує збут і прибуток підприємства.

Знайти роботу менеджером по опту може як досвідчений фахівець, так і людина без досвіду - все залежить від компанії. Деякі роботодавці готові брати до себе людей і навчати. Кандидати повинні відповідати певним вимогам: бути комунікабельними, спрямованими на результат, наполегливими, цілеспрямованими, ініціативними, вміти обробляти заперечення, імпровізувати і самостійно вирішувати конфліктні ситуації, мати бажання працювати і заробляти.

На дошці Ogolosha.ua можна відшукати вакансії по цій спеціальності у Прилуках. Щоб вибрати ідеальну для себе, досить налаштувати фільтри: вид зайнятості, освіту, рівень заробітної плати та інше. Компаніям, які шукають співробітників, теж допоможе оголошено. Розміщуйте необмежену кількість безкоштовних оголошень і чекайте дзвінків від кандидатів.

Детальніше