Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: продаж інфраструктурних рішень операторам зв'язку у Прилуках

Звичайні оголошення

У реаліях сучасного світу будь-якій компанії, яка реалізує товар або надає послуги, потрібна людина або цілий відділ, що займається продажами. Вони шукають і залучають нових клієнтів, презентують їм продукцію фірми, проводять зустрічі, консультують по телефону, ведуть ділове листування, вибудовують з замовниками довгострокові відносини, укладають угоди і контролюють дотримання договорів обома сторонами. Від якості роботи "продажників" залежить рівень доходу компанії.

Такі фахівці потрібні будь-якій сфері, і IT не виняток. У даній категорії розміщені вакансії в реалізації
інфраструктурних рішень. Тобто, люди, що займають посаду, будуть продавати комплекс програмно-апаратних засобів, які відповідають за функціонування основний ІТ-нфраструктури. Це можуть бути: мережа зберігання даних, серверне обладнання, Active Directory, DHCP, DNS файлові сервіси і сервера, служби сертифікації і т.д.

Головні особисті якості менеджера зі збуту - це комунікабельність, наполегливість, цілеспрямованість, ініціативність і наполегливість. Також перед кандидатами, які претендують на цю посаду, може бути висунутий ряд вимог. До найпоширеніших належать:

- освіту в ІТ або іншої технічної області;
- аналогічний досвід роботи;
- володіння англійською мовою (розмовна та письмова).

Знайти роботу в сфері продажів інфраструктурних рішень у Прилуках допоможе Ogolosha.ua. Користуватися сайтом абсолютно безкоштовно й дуже просто для всіх користувачів.

Детальніше