Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: категорійний менеджер у Прилуках

Звичайні оголошення

Професія "категорійний менеджер" зрозуміла не для всіх. У загальних рисах, це людина, яка керує асортиментом товарів, щоб збільшити продажі магазину. Вона робить усі маніпуляції з продукцією, починаючи з закупівлі, зберігання, розкладки до реалізації покупцеві. Назва "категорійний" пов'язана з тим, що всі товари поділяються за категоріями та управляються відповідно групами.

Фахівцю може бути довірений один або відразу декілька видів. Якщо розглядати обов'язки більш детально, то він аналізує ринок конкурентів і формує асортимент з розрахунком на прибуток, спілкується з постачальниками, контролює терміни придатності, займається прогнозом збуту, розраховує націнку, а також запускає рекламні акції і організовує розпродажі.

Роботодавці завжди хочуть бачити професіоналів. Тому створюють ряд вимог перед претендентами. Для цієї вакансії необхідно добре розбиратися в логістиці, маркетингу, торгівлі. Також - відмінно знати продукцію, яку належить просувати. Знання ПК та володіння англійською стане перевагою.

Знайти роботу категорійним менеджером у Прилуках допоможе Ogolosha.ua. Дошка має зручний інтерфейс, що допомагає кандидатам швидко відшукати бажану посаду. За допомогою системи фільтрів можна підібрати вид зайнятості, освіту та рівень заробітної плати.

Ви роботодавець, який в пошуках нового співробітника? Розміщуйте публікацію про це на Огооша! Це абсолютно безкоштовно й не займе багато часу. Натисніть кнопку "створити оголошення", виберіть рубрику, заповніть форму, текстовий опис і можете додати фото компанії та колективу.

Детальніше