Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: продавець-консультант на телефон у Прилуках

Звичайні оголошення

Продавець-консультант на телефон приймає вхідні дзвінки, консультує клієнтів, оформляє замовлення, обробляє заявки, обдзвонює покупців і, звичайно ж, продає. Ця посада схожа з "менеджером з продажу", але тут є ключова відмінність - вся діяльність відбувається виключно в телефонному режимі. Заробіток продавця залежить тільки від нього, адже його основний дохід - це відсоток. Багато компаній платять і ставку, але, як запевняють фахівці, їм з головою вистачає процентних виплат, а це - просто приємний бонус.

Продавци-конультант працюють як в офісі, так і в віддаленому форматі. Ця професія підійде тим, хто хоче розвиватися в сфері продажів, але у нього немає великого досвіду. Головне - бути комунікабельним, цілеспрямованим, активним, ініціативним і амбітним.

Знайти роботу продавцем-консультантом на телефон у Прилуках допоможе Ogolosha.ua. Сайт має інтуїтивно зрозумілий дизайн, зручний рубрикатор і оптимізований пошуковий механізм. Для того, щоб підібрати кращу для себе вакансію, можна налаштувати фільтри: вид зайнятості, заробітну плату, освіту та інше.

Якщо ви роботодавець, який в пошуках співробітника, розміщуйте пост про це на Оголоша. Це абсолютно безкоштовно, не займе багато часу, а кількість публікацій необмежено. Просто натисніть на кнопку "створити оголошення", виберіть відповідну рубрику, заповніть форму, текстовий опис і можете додати фотографії. Щодня платформу відвідують тисячі користувачів і, напевно, один з них - це ваш ідеальний кандидат!

Детальніше