Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: оператор АЗС у Прилуках

Звичайні оголошення

Оператор АЗС - це обличчя і руки автомобільної заправної станції. Кожен, хто має автомобіль або просто був на заправці, розуміє його ключові обов'язки. Перше, чим він займається - це відпуск палива. Він повинен вміти правильно користуватися обладнанням, розбиратися в видах палива і ідеально знати та дотримуватися правил техніки безпеки. Адже робота вогненебезпечна і вимагає максимальної обережності. Також людина, котра обіймає цю посаду, проводить фінансові операції (розрахунок клієнтів, видача здачі, закриття чека і т.д.). Не менш важливими його завданнями є: прийом і збереження пального, складання звітів, контроль якості продукції та справність апаратів, підтримка чистоти та ведення активних продажів.

Робота полягає в прямому контакті з клієнтами, тому комунікабельність - це одна з головних якостей. Також роботодавцям подобаються в кандидатах відповідальність, стресостійкість та ініціативність. Організаці готові брати до себе людей без досвіду, навчаючи усіх аспектів. Дана професія підійде і тим, хто розглядає повну зайнятість, і тим, хто вважає за краще часткову (наприклад студенти). Також, починаючи з заправки, можна піднятися по кар'єрних сходах до управлінських посад, адже багато компаній надають можливість як горизонтального, так і вертикального зростання.

Відгукуйтеся на вакансію оператора АЗС у Прилуках на Ogolosha.ua! Якщо ви роботодавець, який в пошуках співробітників, розміщуйте оголошення про це на нашому сайті. Публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена!

Детальніше