Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер з експорту у Житомирській області

Звичайні оголошення

Менеджер з експорту або ЗЕД - одна з ключових посад в фірмах, які співпрацюють з іноземними компаніями. Спеціаліст займається керівництвом поставок товарів за кордон або з нього. Його обов'язки залежать від того, імпортує організація або експортує. Якщо друге, то він аналізує зарубіжних конкурентів і потреби споживача. Якщо компанія ввозить продукцію, то він вивчає підприємства країн, дізнається, в який з них вигідніше закуповувати і яка де буде дешевше.

Логістика теж може входити в посадові завдання. Спеціаліст управляє транспортуванням, вирішує, яким способом його краще доставляти, який маршрут вибрати, контактує з митницею. Він має справу і з документацією. В першу чергу - укладання контрактів із закордонними партнерами. Ще в його компетенції питання ціни, він стежить за курсом валют і контролює надходження грошей на рахунок.

Дана професія дуже відповідальна і є певні вимоги для кандидатів. По-перше, володіння англійською на професійному рівні та іншими мовами. По-друге, він повинен знати зарубіжний ринок, законодавство, розуміти міжнародне право, у нього є досвід роботи з документами і в сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Якщо ви підходите по всі запити, відгукуйтеся на вакансії менеджера з експорту у Житомирській області на Ogolosha.ua. Хочете збільшити шанси працевлаштуватися? Залишайте своє резюме на Оголоша. Його публікація абсолютно безкоштовна і займе кілька хвилин. Статистика показує - більшість роботодавців спочатку переглядають бази з кандидатами і можуть запросити на співбесіду без розміщення оголошення.

Детальніше