Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: продаж ветеринарних препаратів/ кормових добавок у Житомирській області

Звичайні оголошення

Спеціаліст з продажу ветеринарних препаратів і кормових добавок повинен добре розбиратися в своїй сфері. У нього є відповідна освіта і практичні навички. Багато компаній беруть і студентів-ветеринарів останніх курсів. Головне, щоб він чудово розумів те, що йому належить реалізовувати.

Ключовими завданнями менеджерів можуть бути:

- пошук нових покупців;
- обробка бази клієнтів;
- спілкування з замовниками і проведення переговорів;
- закриття угод і укладення договорів;
- організація виставок або семінарів;
- аналіз ринку;
- ведення звітності.

Залежно від фірми, обов'язки можуть відрізнятися, але основний залишається - продавати товари або послуги. Перед претендентами, які претендують на посаду, висувається ряд вимог. До них відносяться: вища освіта, аналогічний досвід, володіння англійською мовою і, в деяких випадках, наявність власного автомобіля. Також є особисті якості, які вітаються роботодавцями. Це - комунікабельність, наполегливість, активність, амбіційність, цілеспрямованість, бажання працювати і заробляти. Останнє є дуже важливим, адже зарплата продажника залежить від того, скільки він продав. Якщо людина хоче високий дохід, він буде продавати багато, а це - прибуток компанії.

Для того, щоб знайти роботу у Житомирській області в сфері "продаж ветеринарних препаратів та добавок", досить просто зайти на дошку оголошень Ogolosha.ua. Тут щодня розміщуються сотні вакансій в різних галузях життя. За допомогою фільтрів, пошукового механізму і рубрикатора, можна підібрати ідеальне пропозицію.

Хочете збільшити шанси працевлаштуватися? Публікуйте своє резюме на Оголоша. За статистикою, роботодавці перед публікацією переглядають бази з CV кандидатів і запрошують на співбесіду кандидатів, резюме яких їм сподобалось.

Детальніше