Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж с/г техніки у Житомирській області

Звичайні оголошення

Сьогодні на ринку праці дуже цінуються фахівці вузького профілю. Компанії, що займаються продажем продукції, вважають за краще наймати до себе менеджерів з продажу, що добре розбираються в товарах або послугах, які реалізує фірма. У даній категорії знаходяться вакансії для фахівців у сільськогосподарській техніці.

Людина, що займається збутом такого типу обладнання, повинен мати аграрна або технічна освіта. Це одне з ключових вимог від багатьох роботодавців. Але є підприємства, які готові брати до себе на роботу студентів або людей без досвіду. Успішні менеджера завжди комунікабельні, наполегливі, активні, ініціативні. Уся їх діяльність полягає в спілкуванні з клієнтами. Це можуть бути телефонні дзвінки, ділові листування або особисті зустрічі. Головне завдання людини, що обіймає цю посаду, - продати товар і схилити замовника до постійної співпраці.

Знайти роботу в продажах с/г техніки у Житомирській області можна на дошці оголошень Ogolosha.ua. Тут розміщують вакансії різні компанії і приватні особи. На платформі можна налаштувати фільтри: рівень бажаної заробітної плати, вид зайнятості, освіту та інші. Це допоможе підібрати публікації під особисті переваги і швидко відшукати ідеальну для себе роботу.

Детальніше