Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж реклами/ маркетингових послуг/ сувенірної продукції у Житомирській області

Звичайні оголошення

Практично в усіх організаціях, які реалізують продукцію, є відділ продажів. Фахівці, які в ньому працюють, збільшують доходи компанії, знаходячи нових клієнтів і співпрацюючи з існуючими. Сфера реклами і маркетингу теж задіє менеджерів зі збуту. Вони потрібні компаніям, які спеціалізуються в цій області, редакціям, журналам, didgital-організаціям, каналам, сайтам, медіа-холдингам і т.д.

Ключовими обов'язками людей, які займаються реалізації рекламних і маркетингових послуг можуть бути:

- обробка вхідних заявок;
- пошук клієнтів;
- вибудовування з ними довгострокові відносини;
- ведення звітності;
- контроль оплат, рахунків, документообігу;
- виконання плану.

У даній категорії Ogolosha.ua вакансії розміщують і фірми, які займаються збутом сувенірної продукції. Завдання "продажників" в цій відросли не відрізняються менеджерів з продажу реклами.

На Оголоша представлено безліч пропозицій роботи в різних сферах. Завдяки платформі, знайти роботу у Житомирській області зможе кожен. Для того, щоб підібрати ідеальне для себе оголошення, можна ввести ключовий запит в систему пошуку або вибрати відповідну рубрику. За допомогою фільтрів, можна налаштувати додаткові параметри: рівень заробітної плати, вид зайнятості (повна, часткова, віддалена), освіту, час появи на порталі та інші.

Детальніше