Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж туристичних послуг у Житомирській області

Звичайні оголошення

Успіх туристичних організацій залежить від образу ідеальної подорожі та втілення її в реальність. Створенням мрії займаються безліч фірм, а просуванням їх послуг - фахівці з продажів. Адже, подивитися, помацати майбутній відпочинок неможливо. Його можна тільки уявити та запланувати. Менеджера зможуть проконсультувати клієнта, провести детальну презентацію, оформити путівку. Це все може відбуватися при особистій зустрічі, по телефону, листування. Також менеджера займаються пошуком, залученням нових покупців, ведуть базу даних, аналізують ринок конкурентів, закривають угоди.

Ідеальний кандидат на подібну посаду має освіту в сфері "туризм" і аналогічний досвід роботи. Але є і компанії, які готові взяти людину без нього, але яка розбирається в темі. Також можуть брати студентів. У цій області є можливість працювати як повний день в офісі, так частково або віддалено.

Знайти роботу в продажах туристичних послуг у Житомирській області легко з Ogolosha.ua. Тут можна підібрати вакансії за видом діяльності, рівнем заробітної плати, датою публікації на платформі - досить налаштувати фільтри. На Оголоша є окрема категорія для кандидатів, на якій вони розміщують своє резюме. Це підвищує шанси працевлаштуватися, адже вашу кандидатуру побачать не тільки роботодавці, на пропозиції яких ви відгукнулися, а й рекрутери. Деякі організації розглядають базу претендентів до публікації оголошення і беруть співробітника без його розміщення.

Детальніше