Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж автомобілів/ запчастин у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Кожній компанії, що виробляє щось, потрібна людина, яка вміє це правильно продавати. Це відноситься і до машин з запчастинами. Сьогодні існує багато марок і між ними велика конкуренція. Для реалізації своєї продукції організації мають потребу в людях, які працюють в продажах автомобілів і запчастин. До них відносяться менеджера, продавці, консультанти, адміністратори та інші посередники між виробником і покупцем.

У цій сфері раді комунікабельним, цілеспрямованим, активним людям. Залежно від спеціалізації, їх обов'язки можуть відрізнятися. Але незмінним залишиться спілкування з людьми і налагодження зв'язків. Тому кандидатам необхідно вміти знайти підхід до кожного.

Робота в даній категорії Ogolosha.ua може бути на повну і часткову зайнятість. У деяких випадках є можливість віддаленого формату. Також тут зможуть вибрати відповідні пропозиції і студенти, які бажають поєднувати з навчанням.

Усі вакансії в продажах автомобілів і запчастин у Вінницькій області знаходяться в цій категорії Оголоша. Тут можна знайти й співробітників. Для цього досить розмістити оголошення про пошук, натиснувши кнопку "створити" у верхній частині сторінки, вибравши рубрику та заповнивши опис. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше