Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансі: продаж автотоварів/ автохімії у Вінницькій області

Звичайні оголошення

У цій рубриці Ogolosha.ua можна знайти роботу у Вінницькій області менеджером зі збуту автотоварів / автохімії, продавцем в магазин такої продукції. Також тут розміщуються і інші вакансії в цій сфері, але найпоширеніша - це менеджер.

Його обов'язки полягають на веденні переговорів з клієнтами (в телефонному форматі, у вигляді листувань або при особистій зустрічі) і реалізацією продукції компанії. Також в них можуть входити: проведення презентацій, демонстрацій, пошук нових покупців, вибудовування довгострокових відносин з існуючими, поповненні бази даних, укладання договорів, закриття угод, ведення документації та інші.

Знайти роботу в цій галузі допоможе Оголоша. Сайт дуже зручний і доступний кожному. Він має простий інтуїтивно-зрозумілий дизайн. Тут реалізований рубрикатор зі структурою підрубрик, який Пома орієнтуватися на платформі. Також відшукати що-небудь можна за допомогою пошукового механізму. Для цього достатньо вбити ключовий запит в рядок пошуку. Система фільтрів знадобиться в налаштуванні параметрів, за якими можна підібрати пропозицію, відповідне всім вимогам.

Роботодавцям теж стане в нагоді Оголоша. Для розміщення вакансії потрібно натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати рубрику і заповнити опис. Усі публікації безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше