Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: сервісне обслуговування у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
На СТО потрібен автомеханік або слюсар для ремонту легкових та вантажних машин. Бажано з досвідом роботи, але розлянемо усі варіанти. СТО знаходиться на Чехова
11.01.2021
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Сервісне обслуговування
Привет! Давай знакомиться!Мы — сеть авторизованных сервисов LIQUI MOLY. Работаем в сфере обслуживания автомобилей уже более 5 лет.Основной профиль сервиса — это диагностика и аппаратные замены всех технических жидкостей, проверка и ремонт ходовой части. Так же мы предоста...
26.11.2020
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Сервісне обслуговування
15 000 грн

Власники автомобілів знають, як важливо проходити техобслуговування. Адже це допомагає визначити несправності в системі автомобіля й випередити серйозні поломки. Також технічне обслуговування потрібно для підтримання транспорту в функціональному вигляді. За статистикою, авто, які проходять сервісні перевірки регулярно, менше страждають від поломок, в порівнянні з машинами, що обслуговуються в домашніх умовах.

Техобслуговування бувають різними. Щоденні полягають у перевірці сигналізації, гальмівної та рульової систем, світлового освітлення, датчиків харчування, течі масел, рівня гальмівної рідини. Також сюди може входити й чистка салону. Ще є перші, планові та сезонні ТО.

У зв'язку з таким попитом на послугу, відкривається все більше точок, які надають її. І зростає попит на працівників сервісного обслуговування. Хороші фахівці з діагностики, автомеханіки, автомийці, шиномонтажу потрібні багатьом сервісам. Організації публікують свої вакансії в цій категорії Ogolosha.ua. Тут можна легко знайти таку роботу у Вінницькій області.

Оголоша має простий дизайн і зрозумілий інтерфейс. Це допомагає швидко орієнтуватися на сайті. Усі оголошення розділені на ряд рубрик, які в свою чергу мають безліч підрубрик. Для пошуку по ключових запитах реалізований спеціальний механізм. А налаштувати потрібні параметри можна за допомогою фільтрів.

Детальніше