Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: спеціаліст по запчастинах, комплектуючих у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Машина - це складний механізм, який складається з безлічі запчастин. І, коли ми чуємо фразу «зламався автомобіль», ми відразу розуміємо, що справа, швидше за все, в певній деталі. На СТО або в сервісних центрах є працівники, які займаються діагностикою та ремонтом автозапчастин. Вони спеціалізуються тільки на «нутрощах» машини або певному виді деталей. Такі фахівці професійно розбираються в запчастинах і знають про них абсолютно все. Також фахівців щодо комплектуючих можна зустріти і в магазинах, що продають запчастини.

Для того, щоб знайти роботу в цій професії, необхідно відповідати ряду вимог. По-перше, ідеально знати автомобільну технік. По-друге, володіти ПК, мати аналогічний досвід, акуратність, працьовитість, дисциплінованість, відповідальність.

Якщо ви підходите за всіма параметрами, відгукуйтеся на вакансії, розміщені в даній категорії Ogolosha.ua. Тут зібрані актуальні пропозиції від роботодавців у Вінницькій області. Платформа має зрозумілий інтерфейс, спеціальний рубрикатор, оптимізований пошуковий механізм і систему фільтрів. З їх допомогою пошук роботи не займе багато часу і сил. Розміщення публікацій і користування сайтом абсолютно безкоштовне, а кількість оголошень необмежена.

Детальніше