Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: товарознавець у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Товарознавець - це людина, яка професійно оцінює якість товарів компанії, контролює відповідність продукції нормам, аналізує асортименту, ідентифікує товари, проводить експертизи і керує оформленням імпорту та експорту вантажів. Дану посаду можна зустріти на підприємствах, що займаються виробництвом і транспортуванням продукції, експертних лабораторіях, брокерських організаціях і митницях. Але зайняти її зможе не кожен. Для цього необхідно володіти англійською мовою, мати вищу освіту в товароведении або суміжних сферах, а також досвід.

Якщо ви хочете працювати за цією спеціальністю, але у вас немає подібного стажу, то спробуйте почати з посад поменше. Наприклад, в рубриці дошки оголошень «робота для студентів, початок кар'єри» є безліч пропозицій для людей на першій ступені кар'єрних сходів.

Для того, щоб знайти роботу товарознавцем у Вінницькій області - відгукуйтеся на вакансії, розміщений на Ogolosha.ua. Хочете збільшити шанси працевлаштуватися - залишайте своє резюме в базі Оголоша. Розміщення всіх публікацій абсолютно безкоштовне і дуже просте. Для цього достатньо натиснути на кнопку «створити оголошення» у верхній частині сторінки, вибрати рубрику «робота резюме», відповідну сферу і професію, заповнити форму (кожна графа в якій має підказки для заповнення). Також у нас ви можете додати посилання на своє відео-резюме, до 50 фотографій і до 10 номерів телефонів. Опублікувати постів на Оголоша можна скільки завгодно - їх кількість необмежена.

Детальніше