Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме Mobile Developer у Прилуках

Звичайні оголошення

Смартфон став невід'ємною частиною життя сучасної людини. А з ним і скачані доповнення. Крокоміри, калькулятори, інтернет-магазини, месенджери, відеоредактори, сховища фото і багато іншого тепер «в кишені». Зручно і звично! Над кожним додатком трудиться кілька людей: програмісти JAVA і flash, дизайнери, художники, тестувальники, продакт менеджери та інші ентузіасти.

ІТ – перспективна індустрія, в якій кожен може почати свою кар'єру з нуля. Вчитися писати код або малювати можна самому вдома, на недорогих курсах, переглядаючи відеоуроки в інтернеті, читаючи літературу або форуми. Хочете знайти роботу в mobile development в студії у Прилуках? Є досвід? Недостатньо отримуєте на нинішньому місці? Ви senior або middle? Або junior? Додайте своє резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Для всіх користувачів публікація на безстроковій основі і безкоштовна.

Що писати про себе не знаєте? Чим більше тим краще! Є сертифікати з тренінгів? Добре знаєте англійську? Які мови вивчали? С ++ або Пітон? У даній галузі тестувальники часто самі починають писати програми, а прогери освоюють фотошоп. Не забудьте про контакти, щоб вас могли запросити на співбесіду!

Детальніше