Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме адміністратор/інженер: мережеві технології у Прилуках

Звичайні оголошення

Інтернет міцно укорінився в житті сучасної людини. А все завдяки базовим, або іншими словами, мережним технологіям. Вони являють собою безліч протоколів і пристроїв, які функціонують відповідно до них. Разом утворюють локально-обчислювальні мережі. Для їх організації та підтримки компанії, які підключають internet, а також ІТ-організації, будь-які комерційні і державні підприємства наймають навчених фахівців.

Знайти роботу у Прилуках інженером мереж досить легко. Навіть не обов'язкова наявність досвіду, досить мати у своєму розпорядженні «основу». Це розуміння архітектури, дизайну, документування, вміння адмініструвати сервера Windows та Linux Server, знання систем віртуалізації. Так як у багатьох фірмах використовується VPN, то знадобиться криптографія. Ще необхідно мати навички використання VMware Workstation, VirtualBox, EVE NG, Packet Tracer і ін.

Якщо у вас є сертифікат CBT Nuggets або Cisco, обов'язково додавайте в резюме. Це величезна перевага для кар'єри. Однак, якщо такого немає, то працевлаштуватися ви зможете і так. Головне – додайте побільше достовірної інфо, і роботодавці самі запросять вас на співбесіду. А також публікація на дошці оголошень ОГОЛОША безкоштовна і на безстроковій основі для всіх користувачів!

Детальніше