Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст Java у Прилуках

Звичайні оголошення

За IT професіями майбутнє. Незважаючи на дику популярність, більшість спеців займаються самонавчанням (особливо, якщо це вузькоспеціалізоване напрямок – наприклад, розробник C++): прочитання книг або форумів, перегляд відеоуроків або тренінги від сеньйорів. Навіть якщо у вас немає практичного досвіду, знайти роботу програмістом Java у Прилуках цілком реально.

Просто опублікуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх користувачів дошки оголошень публікації безкоштовні та на безстроковій основі. Докладайте сертифікати з курсів, якщо здавали фінальний іспит, портфоліо з проектами (навіть якщо вони робилися для навчання).

Розробники Джава пишуть та впроваджують різні програми (веб, для ПК і смартфонів), ігри, софт для комерційних і торгівельних організацій, хмари для зберігання даних. Також займаються mobile development. Кодери затребувані в тих сферах, де необхідно розробляти архітектуру на багатокористувальницьке ПЗ. Джуніору потрібно знати про платформу, бібліотеку, функціонування системи, парадигми та проектувальні патерни, розбиратися в базах даних, SQL. Якщо ви все це знаєте, нехай навіть в теорії, завантажуйте резюме, роботодавці самі подзвонять і запросять на співбесіду!

Детальніше