Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме технічний редактор (Technical Writer) у Прилуках

Звичайні оголошення

Інструкції по експлуатації різних гаджетів і призначені для користувача угоди до програмного забезпечення створюють Technical Writers. Вони ж розробляють ТЗ для команди розробників (якщо необхідно), займаються створенням навчальних матеріалів для нових співробітників, документації для систем автоматизації, а з релізом ПО оновлюють текстові джерела й тощо.

Чи можна знайти роботу технічним письменником без досвіду у Прилуках? Цілком імовірно! Професія вимагає «вміння писати» і знань тих. складової. Якщо ваша фірма випускає комп'ютери, то необхідно знати про блоки живлення, відеокарти і т. д. Теж стосується мобільних ігор, прикладного софту і ін. У кожній компанії є свій автор, який здатний донести складні речі в зрозумілій формі для кінцевого користувача, якому хочеться просто користуватися продуктом.

Що потрібно для працевлаштування? Базовий HTML, навички обробки скріншотів, знання англійської на високому рівні. Здавали іспит IELTS або TOEFL? Сертифікат прикладіть до свого резюме. Це ваша величезна перевага перед іншими претендентами! Приділіть всього дві хвилини завантаженню резюме на ОГОЛОШІ, і роботодавці з вами зв'яжуться самі. Працевлаштування за допомогою дошки оголошень – сучасний і швидкий спосіб для тих, хто цінує свій час!

Детальніше