Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціаліст з впровадження систем автоматизації (ERP, CRM, BI, etc.) у Прилуках

Звичайні оголошення

Розумні ІТ-продукти рано чи пізно потрібні кожному бізнесменові. Business Intelligence, СЕД (електронний документообіг), BMP, BPM і ін. – необхідні всі ці системи для автоматизації та оптимізації процесів компанії. Кожна програма розроблена для досягнення певних цілей.

Customer relationship Management – ПЗ, що дозволяє зберігати дані клієнтів, угоди, оплати, договору та іншу інформацію. Незамінна CRM в інтернет-магазинах і компаніях оптових\роздрібних продажів. Другий популярний бізнес-софт – Enterprise Resource Planning, який дозволяє обробляти, зберігати і збирати в загальну базу всі дані фірми, від обліку залишків по складу до логістики. Це може бути розробка 1С ERP або SAP, і стане в нагоді організаціям, чия діяльність пов'язана з виробництвом або товарообігом.

Спеціалісти з впровадження систем автоматизації у Прилуках можуть швидко і просто знайти роботу. Варто почати з публікації резюме на ОГОЛОШІ. Абсолютно безкоштовно для всіх користувачів і на безстроковій основі (без необхідності регулярної активації). У вас є успішні кейси? Додавайте! Якщо ходили на бізнес-тренінги і покращували свої навички, теж розповідайте!

Детальніше