Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме програміст Python у Прилуках

Звичайні оголошення

В топі найбільш затребуваних мов програмування сьогодні знаходиться, створений в 90-х роках голландцем, Пайтон. Він активно використовується для Youtube, Pinterest, Gmail і ряду інших багатокористувацьких інтернет-ресурсів. Крім цього, розробники Python трудяться над створенням веб-додатків і сайтів, програмного забезпечення на комп'ютери, різних мікросервісов, ботів для чатів та серверної частини ігор.

Шукаєте роботу програмістом Python у Прилуках? Почніть кар'єру з розміщення резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Це абсолютно безкоштовно. Ще й без необхідності регулярно активувати публікацію. Додавайте сертифікати з курсів, портфоліо з успішними (або не дуже) проектами. Навіть junior без практичного досвіду, а тільки маючи теоретичні знання, може швидко працевлаштуватися і розвиватися!

Обов'язки фахівця будуть залежати від самої компанії. Зазвичай це розробка різного ПО, інтеграція, оптимізація під потреби замовника/користувача, технічна підтримка або, якщо необхідно, навчання персоналу, і інші завдання, які переплітаються з функціями системних адміністраторів.

Детальніше